Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Simona Shalcanj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
Simona Shalcanj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Rejsi Meçe

Anida Rexha

Franceska Ramadani

Edisnajda Xhihani

Flogerta Krypi

Laureta Durmishi

Gjuljana Marku

Oriada Dajko

Valmira Beqiri-Morina

Jehona Gashi


Tags: Simona Shalcanj

Simona Shalcanj në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet