Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sin Boy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
 • Emri i Vërtetë:
 • Agustin Gega
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Sin Boy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vërtetë i Sin Boy eshte Agustin Gega. Sin Boy ne vitin 2011 u arrestua për shkak se kishte qelluar disa djem me armë. Pasi u lirua u bë i famshëm. Më datë 6 Shkurt 2016, Sin Boy publikon videoklipin "Barbie", në bashkëpunim me Taki Tsan. Më datë 2 Janar 2017, Sin Boy publikon videoklipin "Nai Ta Lefta (Ναι Τα Λεφτά)". Më datë 9 Prill 2017 Sin Boy publikoi videoklipin "Ντάγκλα". Më datë 11 Prill 2017, Sin Boy publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I dashuri i

Rina Balaj

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

91 🔥Mm (2020)

★★★★★

Ka Gu Ras (2019)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

24
28
25
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Narly

Strongi

Kino

Alba G

Bonsaton

Mr.Trimi

Tuli Goa

Ex King

Sacrifice

Explicit

Tags: Sin Boy, Agustin Gega, Sinboy


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet