Sinan Hajdini
Sinan Hajdini

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Sinan Hajdini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava, popullore qytetare dhe popullore dasmash. Në Janar 2016, Sinan Hajdini merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Je E Tjeter Kujt". Në vitin 2017, Sinan Hajdini publikon albumin "Kenge Dasmash 2017". Më datë 6 Janar 2018, Sinan Hajdini publikon videoklipin "Merri Krejt". Në vitin 2022, Sinani & Band publikojnë albumin "Këngë Dasmash". Më datë 11 Shtator 2023, Sinan Hajdini publikon videoklipin "Kalle". Teksti i këngës u shkrua nga Diamant Sinanaj (BlackLion). Videoklipi u prodh...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0