Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  652
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Sinan Hoxha është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqipërisë së mesme. Sinan Hoxha, një emër mjaft dominant në skenën muzikore, lindi në lagjen Braka ne Tiranë, Shqipëri. Klipet e tij, ashtu si koncertet e ca më tepër, faqja në rrjetin social, janë të mbushura me femra që e admirojnë. Ai, së bashku me Altin Shira, është një nga këngëtarët kryesorë të lëvizjes "Ringjallja Romës" Suksesin e deritashëm thotë se ia dedikon publikut, i cili ka bërë që brenda një periudhe të shkurtër të ngjitet lartë piedestaleve të këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

51 🔥Gili Gili (2013)

★★★★

Xhelozia (2009)

★★★★★

Arome Parfumi (2007)

★★★★★

Pse Të Dua

★★★★★

Egzistoj

★★★★★

Ah Sikur Te Vije

★★★★

Dashuria Dallg Dhe Djell

★★★★★

Më Thuaj Po

★★★★★

Best Of (Alo Alo Ambulanca)

★★★★★

Kenge Dasmash

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (8)

19
6
16
18
13
10
18
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Gena

Olen Cesari

Sefë Duraj

Dr. Flori

Ardit Gjebrea

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Blero

D.U.D.A.

Shpat Kasapi

Tags: Sinan Hoxha, Sinani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet