Sinan Hoxha & Seldi

Adrenalina ➡ Adrenalin

 Shqip ➡  Gjermanisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Maya4


Adrenalina

Give it up (4x)

Sinan Hoxha:
Se qka thua hiq sma nin
Se qka dua mir e di

Seldi:
Nga Tirona
Prishtina Tetova
më te mirën,zeshkane
e zgjodha !

Sinan Hoxha:

Ty të thone
e bukura e nanës
une jam sherri i
mahalles

Seldi:

Ti vet ke thonë
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

a lelelele alelelelej

Give it up (4x)

Sinan Hoxha:
Kush ma mir
se une e di
lozanjare
qka don ti

Seldi:
Nga Tirona
Prishtina Tetova
ma te miren
zeshkane e zgjodha

Sinan Hoxha:
Ty te thone
e bukura e nanes
une jam sherri i
mahalles

Seldi:
Ti vet ke thon
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

aleleleleelej
aleleleelej

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

alelelleej
alleleleelej


Adrenalin

Sinan Hoxha:
Das was du sagst hör ich nicht ,
das was ich will weiß ich genau .

Seldi:
Von Tirona,
Pristina ,Tetova
wählte ich die beste Brünette .

Sinan :
Sie sagen du bist so schön wie deine mutter
ich bin die behauptung von "mahalles "

Seldi :
Du hast es selbst gesagt und wir wissen es alle ,
wenn ich mit die zusammen bin steigt mein adrenalin.
(adrenalin,adrenalin)

Sinan und Seldi(ref):
Schatz,Schatz
hej du brünette
ich hab es im herz
hej du shejtane (teufel)

Du weißt genau
das ich der junge bin.
Ich bin perfekt
und stoppe deinen atem.

a le le le le le .....

Gib auf (4x)

Sinan :
Wer weiß es besser als ich
verspielt,
was tust du .

Seldi :
Von Tirona,Pristina ,Tetova
wählte ich die beste brünette.

Sinan :
Sie sageb du bist so schön wie deine Mutter ,
ich bin die behaubtung "mashalles"

Seldi :
Du sagst es selbst und alle wissen es
wen ich mit dir zusammen bin steigt mein adrenalin

Sinan und Seldi refrain

Schatz ,Schatz
hej du brünette

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019