Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Oh Kjo Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Si s'të njoha pak më parë
Për sa kohë të kisha pranë
Tani që ke shkuar larg
Të kujtoj me lot e mall

(refren)
Ahh kjo zemër ahh ky shpirt
S'mund ta tresin dot vetminë
Nuk ka faj ky loti im
Ti tradhëtove dashurinë

Ti se di se sa po vuaj
Ditë e natë me duken muaj
Kohën si mund ta kaloj
Pres një ditë të të shikoj
**********

Ndonjëherë se di se si
Çdo gjë prapë më kthen tek ty
Por mendoj se është e kotë
E gjithçka e kthej në lotNuk kemi video për këtë këngë.


Sinan Hoxha
Publikimi: 21/12/1999


Sinan Hoxha - Oh Kjo Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Kjo Zemer".
3. Video është e këngës "Oh Kjo Zemer", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0