A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Ekstazi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Arome Parfumi"


Seksi provokante
seksi ekstravagante
ne syte e tu gjithe bota mbeti peng
zemren do ta falja
te ishte e saja
ajo me ka fal veç dashuri

(refreni)
ekstazi, kjo nate po dridheron
e luj ti, luj gjithe kjo bote
pa ty, asgje sonte nuk shkon
ekstazi (lujt ti, hej hej hej)

nuk me deh alkooli
sme verbon as dielli
nuk me joshin me as mrekullite
zemren do ta falja
te ishte e saja
ajo me ka fal veç dashuri

(refreni)
ekstazi, kjo nate po dridheron
e luj ti, luj gjith� kjo bote
pa ty, asgje sonte nuk shkon
ekstazi (lujt ti, hej hej hej)

ekstazi
e luj ti
pa ty

ekstazi, kjo nate po dridheron
e luj ti, luj gjithe kjo bote
pa ty, asgje sonte nuk shkon
ekstazi (lujt ti, hej hej hej)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019