Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Voglushe Bukuroshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Do te bej ate qe dua
Shpesh me thua per cdo nate
Vogelushe bukuroshe
Zemra ime ka nje hall
Ajo dot s'ndahet prej teje
Ti e di (ti e di)
Dhe kur ndjehet e vetmuar
Kerkon ty, kerkon ty

[Ref.]
Me mire le te flasin zemrat
Ato jemi une dhe ti
Perse valle te jene te ndara
Tjeter une e tjeter ti
Derdh vec lot kur ndjehem vetem
E kam frik mos te humb ty
Lutem naten kur del hena
Te me kthehesh perseri

Prit dhe pak se ndoshta kthehet
I them zemres per cdo nate
Pyete dhe ti zemren tende
A do te jesh me mua prap
Ajo dot s'ndahet prej teje
Ti e di (ti e di)
Dhe kur ndjehet e vetmuar
Kerkon ty, kerkon ty

[Ref.]
Me mire le te flasin zemrat
Ato jemi une dhe ti
Perse valle te jene te ndara
Tjeter une e tjeter ti
Derdh vec lot kur ndjehem vetem,
E kam frik mos te humb ty
Lutem naten kur del hena
Te me kthehesh perseri

Derdh vec lot kur ndjehem vetem,
E kam frik mos te humb ty
Lutem naten kur del hena
Te me kthehesh perseri

Ky tekst u dërgua nga KrissBPublikimi: 12/02/2013


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0


Sinan Hoxha - Voglushe Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Voglushe Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Voglushe Bukuroshe", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.