Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - Se Beson  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Më Thuaj Po"

Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T01:01:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Beson" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gjira. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa e lumtur jam
Kur ta shof at sy
at Sy te gjelbert qe me jep shpres per ne te dy
Ti je drita ime Zemer, pa ty nuk dua Tjam
Gjith diten e qoj kot, deri kur te kam ty prane

Mandej Zemra me shkelqen
Ti je Djelli qe'm Rrezon
I vetmi person, qe mua me kupton
Sa te dua , oho
Sa te dua se beson
Krejt jeten time me gjith qejf ne durt e tua e lshoj 2x

Refraini:
Ti je jeta ime
Ti mua me ploteson
Prane tash te kam dhe kurr sdua te lshoj
Sa e lumtur jam kur ta shof ket shpres ne sy, qe na jep ket force
Force per ne te dy

Sa e lumtur jam
Kur te kam ty prane, ti je jeta ime Zemer, une te kam xhan
Dhe le ta din, krejt bota le ta din
qe un te kam Zemer, qe ti mua mke Femen

Nuk mund ta perkujtoj ket jete pa ty
Gjithmon dot kem , une shpres ne sy
Tlutem, tlutem besom
Pse ti trishton?
Trishtimi yt, dashurin e komplikon
Kshtuqe, ta jep ket bese Zemer
Po ta premtoj Zemer
Kjo qika ktu zemer, te dashuron Zemer
a pom kupton? a pom beson?
a pom kupton? te lutem besom

Refrai 2x

Produced by Mad MetMë Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet