A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Une Te Dua Pse Ti Jo


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/08/2012

2012-08-01T18:58:27

Song from the album:

"Pse Të Dua"


Jo nuk do te doja
Si pa ty une jeten ta kaloj
Dhe i vetem rrugeve
Si jetim te sillem neper bote

Hej ti ndalu pak
Hej ti mos me bej merak ti
Hej mos me mundo
Une te dua pse ti jo

Ti me ben te vuaj
Dhe kjo vuajtje mua me pelqen
Do vazhdoj te vuaj
Dhe gjithe jeten time prane te kem

Hej sa me mungon ti
Hej dhe me gezon ti
Hej sa me mungon
Se pa ty vdes ose rroj x2

Ref...
Jo nuk te kam faj
Dhe pse me lendon
Ben lojra me mua
Dhe kurre jo nuk me degjon

Rroj vetem per ty
Dua dhe duroj
Sa me prane te kem
Ndaj ti mos shko x2

Jo nuk do te doja
Si pa ty une jeten ta kaloj
Dhe i vetem rrugeve
Si jetim te sillem neper bote

Hej ti ndalu pak
Hej ti mos me bej merak ti
Hej mos me mundo
Une te dua pse ti jo

Ti me ben te vuaj
Dhe kjo vuajtje mua me pelqen
Do vazhdoj te vuaj
Dhe gjithe jeten time prane te kem

Hej sa me mungon ti
Hej dhe me gezon ti
Hej sa me mungon
Se pa ty vdes ose rroj x2

Ref...
Jo nuk te kam faj
Dhe pse me lendon
Ben lojra me mua
Dhe kurre jo nuk me degjon

Rroj vetem per ty
Dua dhe duroj
Sa me prane te kem
Ndaj ti mos shko x2


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019