Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - Usta Murat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/08/2012

2012-08-01T17:58:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Usta Murat" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lufti Muca - Usta Murat

kom dyqonin ke Selvia
o usta murat
aty piqet kabunia
o usta murat

byrek ,byrek
o usta murat
4 copa bojn 2 pare
o usta murat

Luan Rrapushi - Usta Murat

kom dyqonin ke Selvia
o usta murat
aty piqet kabunia
o usta murat

byrek ,byrek
o usta murat
4 copa bojn 2 pare
o usta murat
Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet