Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Her Vjen Her Nuk Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

a ke ardh o shpirt ne dynjo ti mu zemren me ma vra po a ka gjynah ma te madh o mem thon vi e mos me ardh

REF:
here vjen here nuk vjen ti ske zemer shpirti jem here te nda here te bashku kush dashuron edhe vun

a ke ardh o shpirt ne kete jete mos me lon synin me fjet nuk ka njeri pa merak o jo nuk di une me te dashte pak

REF:
here vjen here nuk vjen ti ske zemer shpirti jem here te nda here te bashku kush dashuron edhe vun

Ky tekst u dërgua nga FloraPublikimi: 01/12/2009


Sinan Hoxha - Her Vjen Her Nuk Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Vjen Her Nuk Vjen".
3. Video është e këngës "Her Vjen Her Nuk Vjen", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0