Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - S'dua Të Të Shoh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

I
S'dua të t'shoh,
S'dua të t'shoh,
Mua m'harrove,
Tjetrin e do.

S'dua t'kujtoj,
Dua t'harroj,
Se kjo dashuri,
Për mu mbaroi.

Ref.2x:
Ç'më duhen sytë kur nuk të shoh,
Ç'më duhet jeta kur ti s'më do,
Jeta pa ty si me mbet pa sy,
Unë të desha vetëm ty.

II
Dua të vdes,
Kur ty të pres,
S'dua t'jetoj,
Se nuk kam më shpresë.

S'dua t'jetoj,
S'dua t'jetoj,
Sa shumë e desha,
por Ajo m'tradhtoi.

Ref.2x:
Ç'më duhen sytë kur nuk të shoh,
Ç'më duhet jeta kur ti s'më do,
Jeta pa ty si me mbet pa sy,
Unë të desha vetëm ty.

(naj naj na na naj ohh oohhh)

Ref.
Ç'më duhen sytë kur nuk të shoh,
Ç'më duhet jeta kur ti s'më do,
Jeta pa ty si me mbet pa sy,
Unë të desha vetëm ty.


Ky tekst u dërgua nga BetimSinan Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009


Sinan Hoxha - S'dua Të Të Shoh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dua Të Të Shoh".
3. Video është e këngës "S'dua Të Të Shoh", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 1