Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Nje Unaz Me Diamanta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  33

Me Njè Her Unaz Kerkon
Dashurin Nuk e Provon
Jo Moj Zemer Mos u Ngut
Mundet Neser Me Mu Lut
2 x

Njè Unaz Me Diamanta
Se Ti Je Ma e Vecanta
Kte Unaz Per Ty e Ruj
Te Betohem Jo Nuk Luj
2x

Dua T'dalim Disa Her
Pastaj Te Trokas Ne Der
Me Unaz e Me Krushqi
Nuse Do Te Mar Un Ty
2x

Njè Unaz Me Diamanta
Se Ti Je Ma e Vecanta
Kte Unaz Per Ty e Ruj
Te Betohem Jo Nuk Luj
2x

Njè Unaz Me Diamanta
Se Ti Je Ma e Vecanta
Kte Unaz Per Ty e Ruj
Te Betohem Jo Nuk Luj
3x


Ky tekst u dërgua nga By N@f!Sinan Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009


Sinan Hoxha - Nje Unaz Me Diamanta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Unaz Me Diamanta".
3. Video është e këngës "Nje Unaz Me Diamanta", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0