Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - Aishe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e Albumit:

Ah Sikur Te Vije

Këngë e Albumit:

FotografiaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aishe" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo TekstinDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017