A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sinan Hoxha - Ani, Ani


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/06/2013

2013-06-25T14:30:24

Song from the album:

"Gili Gili"


Ani ani , ani ani
let`s go, let`s go ....
Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty .*2*

Je ma e Mira e Shoqeve
Por se din Sa xhan me keee
Tregomaa ti dashurinnn
Ti do mbetesh Shpirti im *2*

Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty *2*

Te kam thene ty shpirti imm
Un te duaa ma mbarim
je e embel si llokummm
Te dua Te duaa unnnn *2*

Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty *2*

ani ani , Ani ani
ani ani , Te dua , Te dua tyy
Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty *2.


Lyrics submited by Xonna Jashari
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019