A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Kur Pata Nje Lule Te Bukur


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/06/2013

2013-06-25T14:30:32

Song from the album:

"Gili Gili"


kur pata ni lule te bukur
thash se do ta kem per jet

kur pata ni lule te bukur
thash se do ta kem per her

iku fluturoj si flutur
edhe smujta me i marr er

iku fluturoj si flutur
edhe smujta me i marre er

II
lule ndore une kur e pata
kimetin nuk ja dita

lule ndore une kur e pata
kimetin nuk ja dita

vaj sa shpejt na u ngrys nata
une ket gjo nuk e dita

vaj sa shpejt na u ngrys nata
une ket gjo nuk e dita


Lyrics submited by  Beni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019