A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Me Shkuan Te Gjitha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Ja Falni"


Nje here une te dashurova
Nje here zemren ta lendova
Nje here un te thash se te dua shum
Nuk e di si shkuan endrrat
Per nje qast na u ndan zemrat
Stinet tona kan kaluar dhe pa ty

Me shkuan te gjitha shkove edhe ti
Tani thrras kujtimet e me kthehesh ti
Se ma tremb shpirtin vetmia
Mbeta dhe pa ty
Po me pikojn lotet si shiu nen qati

Se me tremb shpirtin vetmia
Mbeta dhe pa ty
Po me pikojn lotet si shiu nen qati

Sonte prap erdhe tek une
Floke lagur e trishtume
Per nje qast mu dridh kjo zemer
Oohh sa shum

Ate qast besova naten
Ate qast besova enderren
Ne dy pjese e ndava moj vajze zemren une

Me shkuan te gjitha shkove edhe ti
Tani thrras kujtimet e me kthehesh ti
Do te mbetesh mikja ime ne ditarin tim
Po me pikon loti, si shiu ne qati

Do te mbetesh mikja ime ne ditarin tim
Po me pikon loti si shiu ne qati si shiu nen qati


Ky tekst u dërgua nga Mensur Gashi   artizhsh
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018