A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - E Kush T'ka Rrejte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2015

2015-04-03T09:35:52

E kush tka rrejt oo
Oo kush tka mashtrue
Shpirti jem ooo
A po vjen me mue
E kush tka rrejt oo
Oo kush tka mashtrue
Shpirti jem ooo
A po vjen me mue

Ref:
Me pas diiiit qe ti mu mdon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon
Mee pas diiit se ti mu mdoon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon

E ku mje niiis ooo
O ku mje tuj shkueee
Shpirti jem oooo
Kush ty tka idhnuee
E ku mje niiis ooo
O ku mje tuj shkueee
Shpirti jem oo kush ty tka idhnue

Ref:
Me pas diiiit qe ti mu mdon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon
Mee pas diiit se ti mu mdoon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon


Ky tekst u dërgua nga Yll Alaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018