Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Besnikët - Mikesha Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

2x.Moj mikesha ime e pare
dashurine time do ta kujtosh
kur t'takohemi ne ate bote
pa genjeshtra dhe pa lot
dhe pa lot

3x.
jam ai,jam ai qe dua te jem,
keshtu linda dhe do t'vdes dhe do t'vdes

2x.Shume kerkova une nga ti,
dashurine time do ta kuptosh
mos mendo se do t'kem frike
nga takimi ne amshim, ne amshim

3x.
jam ai,jam ai qe dua te jem
keshtu linda dhe do t'vdes dhe do t'vdes

Ky tekst u dërgua nga Arta-istogFeaturing: Besnikët
Publikimi: 01/12/1997


Sinan Vllasaliu & Besnikët - Mikesha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mikesha Ime".
3. Video është e këngës "Mikesha Ime", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Besnikët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0