A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Taksirati Don Mem Zan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2017

2017-01-05T08:07:16

2x.
Make synin si filgjan
taksirati don mem zan
taksirat per ty e mu shum jam dashuru...

2X.
Dridhe vasho shtatin o
mos ma ban me hile
dogje djemt e fshatit o
o mori katile

he heeeejjj hopaaaa

2X.
Make synin si filgjan
taksirati don mem zan
taksirat per ty e mu shum jam dashuru...

2X.
Dridhe vasho shtatin o
mos ma ban me kajde
dogje djemt e fshatit o
hajde mori hajde...

he heeeejjj hopaaaa

2X
Make synin si filgjan
taksirati don mem zan
taksirat per ty e mu shum jam dashuru..


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018