Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Byrek Byrek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Kam duqanin ke selvia hej usta murat 2x
ma mir ama se e bija o usta murat

ref:Byrek byrek hej usta murat 4 copa bojn 2 pare o usta murat 2x

Kam duqanin ke bashkveni o usta murat 2x
gjithe diten ka ra dyzeni o usta murat 2x

ref:Byrek byrek hej usta murat 4 copa bojn 2 pare o usta murat 2x

Kam duqan ke sylemaja o usta murat 2x
2 pare bon durdumaja o usta murat 2x

ref:Byrek byrek hej usta murat 4 copa bojn 2 pare o usta murat 2x


Ky tekst u dërgua nga  bani

Sinan Vllasaliu - Byrek Byrek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Byrek Byrek".
3. Video është e këngës "Byrek Byrek", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0