A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sinan Vllasaliu - Miremengjes Vuajtje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2012

2012-12-27T00:08:49

Këngë e albumit:

"Tatuazh"


Mirmengjes vetes une i them
Mire po as sot e mira nuk vjen
Me vuajtje askush nuk ma shkon
I pari do te jem pergjithmon

Kur te mbyllen te gjitha rruget
Shtegun askerkun se gjen
Ulu me nje gur vajtimi
E pranoje fatin ten

REF
Seshte fai im qe vuaj me mire
Me ka mesuar fati i veshtir
Nuk ka njeri qe mund te ma kaloj
Vuajtja me eshte bere profesion (2X)

Nese dikush zdi te vuaj
Tek une mund te merr mesim
Bjen e zgjohesh i shkatrruar
Nuk e di a ka kuptim

REF
Seshte fai im qe vuaj me mire
Me ka mesuar fati i veshtir
Nuk ka njeri qe mund te ma kaloj
Vuajtja me eshte bere profesion (2X)

Seshte fai im qe vuaj me mire
Me ka mesuar fati i veshtir
Nuk ka njeri qe mund te ma kaloj
Vuajtja me eshte bere profesion(3x)

Mirmengjes vetes une i them
Mire po as sot e mira nuk vjen
Me vuajtje askush nuk ma shkon
I pari do te jem pergjithmon


Ky tekst u dërgua nga Bina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018