A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Vllasaliu - Doren Ne Zjarr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2014

2014-12-08T10:15:23

Këngë e albumit:

"Live 2015"

Këngë e albumit:

"Lemza"


Doren ne zjarr
Doren ne zjarr e kisha vu
Ti me m'pas thane mu
S'e kam pas asnji dyshim po isha gabim

Fshehtesite fshehtesite s'i rrun jeta
Del n'shesh e verteta
Veç mendimi n'zemer ndjehet
E kalumja s'kthehet

Ref...x2
E tani pa fjal kam mbet pa fjal
Nga kjo gjendje s'muj me dale
S'muj me t'harrue
As me t'fal

S'e kuptoj s'e kuptoj pse keshtu ndodh
Pse nuk don me fole
Te ky shpirt qe t'ka dashte
Ti krejt i ke pase

Fshehtesite fshehtesite s'i rrun jeta
Del n'shesh e verteta
Veç mendimi n'zemer ndjehet
E kalumja s'kthehet

Ref...x2
E tani pa fjal kam mbet pa fjal
Nga kjo gjendje s'muj me dale
S'muj me t'harrue
As me t'fal

...

Ref...x2
E tani pa fjal kam mbet pa fjal
Nga kjo gjendje s'muj me dale
S'muj me t'harrue
As me t'fal


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018