Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Mos Hy N'gjynah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ah, sa lehte po te bjen mem lan,
zemra jote qesh,
e imja po qan,
po du met fol,
dhe nji here met uru,
mendoje me mire e mos u ngut.
Mos hy n'gjynah,
mos hy n'gjynah,
ma un prej teje nuk du me u nda,
mos hy n'gjynah me zemren tem,
mos me lendo aty ku m dhemb,
mos hy n'gjynah nje zemer e thyer nuk fal aq lehte,
nuk ta fal as Zoti ta kthen ku se pret.
Po du met fol,
edhe nji here met uru,
mendoje me mire e mos u ngut.
Mos hy n'gjynah,
mos hy n'gjynah,
ma un prej teje nuk du me u nda,
mos hy n'gjynah me zemren tem,
mos me lendo aty ku m dhemb,
mos hy n'gjynah.

Refreni x1


Ky tekst u dërgua nga dard bekaSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2015


Sinan Vllasaliu - Mos Hy N'gjynah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Hy N'gjynah".
3. Video është e këngës "Mos Hy N'gjynah", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0