A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Mora Rrugen


Nuk ka akoma asnjë votë


26/07/2015

2015-07-26T17:42:49

Këngë e Albumit:

Live 2015Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mora Rrugen" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017