Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Ciao (Më Paragjykove) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Më paragjykove se nga vetja je nis
Jo jo zemra jem jam besnik i dashnisë

2x:
Me paragjykime s'mundesh me me njoftë
Ca kom bo për ty mashtrime tu kan dok
Më fal më fal zemra ime
Nuk vazhdohet jeta me paragjykime

Ref. 2x:
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
Emrin kurrë mos ma përmen
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
T'lutem harro emrin tem

Rrena ma e madhe në fillim dhe mbarim
E Ka veq 1emër është paragjykim

2x:
Me paragjykime s'mundesh me me njoftë
Ca kom bo për ty mashtrime tu kan dok
Më fal më fal zemra ime
Nuk vazhdohet jeta me paragjykime

Ref. 2x:
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
Emrin kurrë mos ma përmen
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
T'lutem harro emrin tem


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Sinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/07/2016


Sinan Vllasaliu - Ciao (Më Paragjykove)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ciao (Më Paragjykove)".
3. Video është e këngës "Ciao (Më Paragjykove)", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0