TEKSTESHQIP

Sinan Zylbehari
Kange Per Ismail Mehmedin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kange Per Ismail Mehmedin" kënduar nga Sinan Zylbehari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ashtu siç pritej, materiali muzikor është sjellë online i ilustruar artistikisht edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 1 Gusht 2022.