Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sinan Zylbehari

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sinan Zylbehari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare. Më datë 15 Qershor 2010, Sinan Zylbehari publikon videoklipin "Ndarja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Ademi

Jusuf Dalifi

Arshik Miftari

Habil Akiku

Adnan Kamberi

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Verim Zendeli

B-King

Bekim Dehari

Bekim Halili

Tags: Sinan Zylbehari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet