Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
  • Emri i Vërtetë:
  • Agon Anadolli
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
BIOGRAFIA: Singullar është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Agon Anadolli aka Singullar (Singi), i lindur me 16 Mars 1986 ne Peje, jeton ne New York qe nga 2012. Në vitin 2007, Singullar publikon albumin e pare solo te titulluar "Embargo". Me mysafir special ne album si Mc Kresha, DUK, Mjellma Berisha, Besnik Qaka (NRG BAND), Alfayed. Si pjese e albumit u realizuan edhe videoklipi i kenges "Ahh" dhe videoklipi i kenges "Terapia" ne bashkpunim me Alfayed.Albumi Embargo si debut album u inqizua ne studion...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment

Koka Ep (2020)

★★★★★

Hip-Hop Me Ngjyra T'gjalla (2012)

★★★★★

Newporn (2010)

★★★★

Embargo (2009)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Singi, Singullar Kodoshi, Singullar, Kodoshi, Agon Anadolli, Newporn

Komente 0