Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Shpat Kermeni
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: SK është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Nëntor 2016, SK publikon videoklipin "Prishtina". Në vitin 2017, Sk publikon albumin "Melodi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareMelodi (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Osmanollaj

Simba

Gold Mc

Fero

Gent Fatali

Blasta

Gentrit Sopjani

Tensioni G

Vig Poppa

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Tags: Sk, Shpat Kermeni, S.K., 5Hpat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet