Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sk3rdi - Unike

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unike".
3. Video është e këngës "Unike", por nuk këndohet nga Sk3rdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sk3rdi - Unike  (Feat. Lil Elio & Shkaterruesi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

18/12/2011

2011-12-18T17:52:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unike" kënduar nga Sk3rdi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sk3rdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ruge & Ebizi - Unike

Ruge :Ësht unike...
Ajo dhe shoqja q'ka ne krah
Më e mir ësht kush ta dha...
Dashurin...dhe nese s'ka.. (2her)

Vemi ne det apo do ma shuash vet
Mos ki siklet...
Vem diku ku sna shikojn..
Besoj se s'pret...dashuri te
Vertet...
Por veç nje nate ne te kalojm...

Ooooooo.uoo...
Ca deshire kam...
Ta tregoj hajde me pran
Ta tregoj hajde me pran...

Ebizi: Njëra brune tjetra gold
Nen spot dhe jo nen hije
Nje buzqeshje sa per intro
Qe me pas te filloj te njihem
Hapi par ndonje shot
Hapi dyt ndonje pije
Hapi tret kur me thot nga afer sesa
mir qe ndihet
Jam i gatshem kur vjen afer
Hapi 4-et dhe leshohet
Esht i thjesht veprimi ardhshem
Duart vendos ku slejohet
Ferkohet,pushtohet
Me ngadal dhe avancohet
Situata zgjerohet derisa
ne dhomen time zgjohet

Ruge :
Vemi ne det apo do ma shuash vet
Mos ki siklet...
Vem diku ku sna shikojn..
Besoj se s'pret...dashuri te
Vertet...
Por veç nje nate ne te kalojm...

Ruge & Ebizi: Ooooooo.uoo...
Ca deshire kam...
Ta tregoj hajde me pran
Ta tregoj hajde me pran...

Ruge : Ty po t pelqen
Dhe sme genjen shikimi
Me cmend ideja si mund te vej
vazhdimi
Esht vec ngacmimi
Sinjal fillimi...
Esht kalimi yt qe pran po me ngre
tensionin
Trupi yt qe po ma hap vizionin
Te vi pran per te shprehur
emocionin...
Kur buzqeshjen po ma kthen...


Vemi ne det apo do ma shuash vet
Mos ki siklet...
Vem diku ku sna shikojn..
Besoj se s'pret...dashuri te
Vertet...
Por veç nje nate ne te kalojm...

Ruge & Ebizi: Ooooooo.uoo...
Ca deshire kam...
Ta tregoj hajde me pran
Ta tregoj hajde me pran...

Egzona Dedaj - Unike

Origjinale jam komplet
Jetoj ashtu si dua vet
Askujt si jap un llogari
As ku do te shkoj e as kur do te vij
I thash te gjitha sot o shpirt
Mos thuaj neser se kam diitt
E nese do te jemiiii bashke
Me mir tregom e ma mir thuaj e thash

Reff: 2x

Unikeeee
Une jam unikate
Kuptojeeee
Me ruaj si syte
Unikeeee
Plus edhe sharmante
Nese sma din vleren
Ma von ke mem lyp

Origjinale fut e kry
Me duket se kam lind per ty
Vetem nje pyetje e kam
Ne zemren tende se di a jam a sjam

Reff: 2x
Unikeeee
Une jam unikate
Kuptoje
Me ruaj si syte
Unike
Plus edhe sharmante
Nese sma din vleren
Ma vone ke mem lyp
Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet