Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Skerdi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  93
 • Emri i Vërtetë:
 • Skerdi Ago
 • Vendlindja:
 • Kuçove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Skerdi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Skerdi është mjaft i dashur si në Shqipëri, po ashtu edhe në Kosovë. Bashkëpunon gjithmonë me artistë dhe autorë mjaft të njohur të muzikës shqiptare. Më datë 10 Janar 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Don't Stop", në bashkëpunim me Faruk Visoka. Më datë 23 Shkurt 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Dridhe", në bashkëpunim me Shkaterruesi. Më datë 31 Gusht 2013, Faruk publikon videoklipin "Fale", në bashkëpunim me Sk3rdi. Më datë 4 Dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare



  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (21)

5
7
12
5
7
4
7
7
10
4
3
7
11
15
0
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lek Plepi

Nehat Istrefi

Korab Jetishi

Strongi

Gentian Gojani

Trim Jakupi

Barooti

Alidema

Korab Shaqiri

Tiki

Tags: Skerdi, Sk3Rdi, Skerdi Ago


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet