Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sk3rdi - Me Ben Te Qesh  (Feat. Shkaterryesi & B'key)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/03/2012

2012-03-07T19:04:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ben Te Qesh" kënduar nga Sk3rdi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sk3rdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet