Audio

Sk3rdi - Black Smoke  (Feat. Klajdi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2012

2012-03-17T14:41:28


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Black Smoke" kënduar nga Sk3rdi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sk3rdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...