Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skerdi - Milly Milly Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk ekziston burrnia
Kur ti ishe cdo tem
Lotet bari dhe vija
Tash me tjetrin a po flen

Me verbun ndjenjat e mia
Harrova veten me pyt
A po tmungon dicka
mtha cdo ti po mbyt

Rruget kurr nuk me cun tek shpia
Gjith ne tjetrin ven
Vujtje ish kjo dashnia
Ti nuk mke dasht vec po

Sa lot kam derdh per ty
Sa let ke der per mu
Zemrat i kena nda
Kush mshum nga ne po vunNuk kemi video për këtë këngë.


Skerdi
Publikimi: 15/03/2023


Skerdi - Milly Milly
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milly Milly".
3. Video është e këngës "Milly Milly", por nuk këndohet nga Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skerdi:


Komente 0