Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Skender Buzoli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Skender Buzoli është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 25 Janar 2018, Skender Buzoli publikon videoklipin "Ata Sy". Më datë 9 Tetor 2018, Skender Buzoli publikon videoklipin "Orient/Zurna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marseli

Hysen Trubareva

Soni I Vogel

Egzoni Vogel

Artur Qerimi

Mursel Murseli

Sulltan Hajolli

Miri Kamzes

Fatmir Sula

Adi Sybardhi

Tags: Skender Buzoli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet