Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Skender Xhafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Skender Xhafa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 26 Nëntor 2010, Skender Xhafa publikon videoklipin "Milioneri". Më datë 2 Prill 2011, Skender Xhafa publikon videoklipin "Mos Harro". Më datë 23 Shkurt 2012, Skender Xhafa publikon videoklipin "Kuzhinieri". Më datë 13 Shkurt 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Amerike". Më datë 13 Shkurt 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Në Gurbet". Më datë 31 Mars 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Violina". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePerseri Me Ju


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ben Goxhaj

Arben Mjetaj

Zeqir Kryeziu

Adnan Bala

Lap Logu

Gazmend Fazliu

Skender Cela

Elidon Çelaj

Hajro Pepa

Ardjan Jaku

Tags: Skender Xhafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet