Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skender Xhafa - Dil Nga Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Te kam pritur per mes enderrash
Mendova se me dashuron
Te besova por gabova
Dashurine nuk e meriton

Refreni
Dil moj vajze nga zemra ime
Dil e ik e mos u kthe
Te kam dasht sa jeten time
Ne zemren time me vend nuk ke

Kalojne vitet, kalojne muajt
Kujtimet po me mundojne
Zemren time te trazuar
Kthimi yt spo e qeteson

Refreni
Dil moj vajze nga zemra ime
Dil e ik e mos u kthe
Te kam dasht sa jeten time
Ne zemren time me vend nuk ke


Skender Xhafa - Dil Nga Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Nga Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Dil Nga Zemra Ime", por nuk këndohet nga Skender Xhafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skender Xhafa:


Komente 0