Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Skifter Etemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Skifter Etemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Skifter Etemi ose i njohur edhe me Nofkën (Keco) është një këngëtar shqiptar nga Struga. Më datë 15 Prill 2009, Skifter Etemi publikon videoklipin "Fajet Mi Ka Bukuria". Më datë 5 Nëntor 2010, Skifter Etemi publikon videoklipin "Kolazh Dasme". Më datë 20 Nëntor 2010, Skifter Etemi publikon videoklipin "Hidhe Vallen Moj Strugane". Më datë 21 Dhjetor 2010, Skifter Etemi publikon videoklipin "Vite Nen Lot". Më datë 8 Janar 2011, Skift...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareFajet Mi Ka Bukuria

Ç'ma Kepute Shpirtin


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alfred Meço

Selim Paja

Altin Sulku

Adnan Daci

Tefik Islami

Aziz Murati

Memi

Zena Aliu

Agim Poshka

Artan Kola


Tags: Skifter Etemi, Keco

Skifter Etemi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet