Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Me Martoi Neneja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Martoi Neneja".
3. Video është e këngës "Me Martoi Neneja", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Me Martoi Neneja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/07/2010

2010-07-23T16:02:11+00:00me martoi neneja larg ne amerik
jasaman aman jasaman oi
se c ma dogji zemren
c ma keputi shpirtin
jasaman aman jasaman oi

digjem pervelohem tretem si qiri
jasaman aman jasaman oi
sec i fshiva lotet me qoshe te shamis
jasaman aman jasaman oi

malli c me ka marre per qoshen e shtepise
jasaman aman jasaman oi
te cova nje leter nje fotografi
jasaman aman jasaman oi

fshiji nene lotet lotet porsi shi
jasaman aman jasaman oi


Ky tekst u dërgua nga  xhesmina
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet