Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Fajet Mi Ka Bukuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Sme le nena dal te dera jo nena sme le
Se mi merr baluket era jo nena sme le
(2 her)

Sme le nena dal te dija jo nena sme le
fajet mi ka bukuria jo nena sme le
(2 her)

Sme le nena dal te diku jo nena sme le
se me vjen me merr ashiku jo nena sme le
(2 her)


Ky tekst u dërgua nga Shqiptarezemer

Skifter Etemi - Fajet Mi Ka Bukuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajet Mi Ka Bukuria".
3. Video është e këngës "Fajet Mi Ka Bukuria", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0