Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Skifter Etemi - Belkeputura  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2011

2011-01-08T17:05:16O dridhma lujma vallen o
o moj belperdredhur o

o baluket e gjata dhe moj
leshuar pas belit o (2 her)

O moj esmere e lales o
me ngadale ti vallen o

Me ngadale ti vallen o
se me dogje shpirtin o (2 her)

O dallendyshe e vogel moj
Syrin si ulli

Do ta blej fustanin moj
me ngjyr sheqerli
do ta blej fustanin moj
ngjyre sheqerli

Kur ma hedh ti vallen e moj
shoqet i le me njane

Prandaj moj sorkadhe e vogle
ne ty kam sevda (2 her)


Ky tekst u dërgua nga ShqiptarezemerKartolina (1)

2017-11-19 09:47:17
me ngadale ti vallen o
se me dogje shpirtin o

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet