Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Dole Nuse Bije Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Dola motër në avlli
E pash nënën me lot në sy
Vllahun, babën, qajnë për ty

Dole nuse moj bije ti
Nuse e bukur si peri
Nuse ë bukur shtat selvi
Si tja bej nëna pa ty

Mos qaj nënë ti mos qaj
Mora djalin nënë me sevda
Mos qaj nënë mos qaj ti
Së un prap do vi
Vet ë zgjodha djalin tim
Pacim fat e trashegim


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha

Skifter Etemi - Dole Nuse Bije Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dole Nuse Bije Ti".
3. Video është e këngës "Dole Nuse Bije Ti", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0