Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Do Te Vi Per Here  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/01/2010

2010-01-25T20:54:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Vi Per Here" kënduar nga Skifter Etemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Skifter Etemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet