Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Jeta Eshte E Shkurter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Eshte E Shkurter".
3. Video është e këngës "Jeta Eshte E Shkurter", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Jeta Eshte E Shkurter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

28/02/2016

2016-02-28T13:40:51+00:00"Qaj per fatin tim
Qaj per fatin tend
Se kur ikim marim shoke
Veç dy metra vend"

Qaj per fatin tim
Qaj per fatin tend
Se kur ikim marim shoke
Veç dy metra vend x2

O ju qe me shpini
O ju qe me mbani
Qaj per fatin tim o shoke
Juve mos me qani

O ju njerez te mire
Kot qani kot
Se ajo qe iku shoke
S'ngjallet me me lot x2

Jeta eshte e shkurter
Vdekja eshte e gjate
Jeta eshte e shkurter shoke
Na quhet urate x2

...

"Ah njerez te mire
Kot po qani kot
Se ajo qe iku
S'ngjallet me me lot"


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet