Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Moj Strugane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Strugane".
3. Video është e këngës "Moj Strugane", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Moj Strugane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/04/2018

2018-04-06T16:10:21+00:00Çubarake moj Strugane
tundu, shkundu e hidh valle
hidhe vallen dalë nga dalë
me fustanin palë palë
hidhe vallen dalë nga dalë
me fustanin palë palë

me fustanin palë palë
seç i shkon valles vërdallë
sa lezet sa bukuri
kur ma lozën vallen ti
sa lezet sa bukuri
kur ma lozën vallen ti

Oh kto duart e tua
Stugane qëndisur me lule
eja rreth pas meje
mos mu bëj fodulle
eja rreth pas meje
mos u bëj fodulle

pa dil pak nga vallja
moj të theret bandilli
ta ka sillë fustanin
moj ngjyre trendafili
ta ka sillë fustanin
moj ngjyre trendafili
ngjyre trendafili


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet