Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Skifter Etemi - Moj E Bukura  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/03/2019

2019-03-16T15:03:17


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Bukura" kënduar nga Skifter Etemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Skifter Etemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Djemt E Drinit. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me fal dashurin,
te fal lumturin,
te jetojme bashk,
ne qytetin e lasht,
moj e bukura ,moj e bukuraaaa.

Je si melodi,
per zerin tim,
do kendoj per ty,
deri ne agim,
moj e bukura ,o moj si flutuuuuuraaaaa.

Me erdhe prane si nje zog,
them te ze e ste ze dot,
moj e bukura ,o moj si flutuuuuuraaaa.

Her me vjen dhe her me shkon,
them te ze e ste ze dot,
moj e bukura , o moj si fluturaaaaaa.

Kur ti iken prap,
kur vjen serish,
je fllad i leht,
nje keng per ty po nis,
moj e bukura ,o moj e bukuraaaa.

Je si melodi,
per zerin tim,
do kendoj per ty,
deri ne agim,
moj e bukura ,o moj si flutuuuuuraaaaaa.

Me erdhe prane si nje zog,
them te ze e ste ze dot,
moj e bukura ,o moj si flutuuuuraaaa.

Her me vjen dhe her me shkon,
them te ze e ste ze dot ,
moj e bukura ,o moj si flutura.

Me erdhe prane si nje zog,
them te ze e ste ze dot,
moj e bukura ,o moj si flutuuuuraaaa.

Her me vjen dhe her me shkon,
them te ze e ste ze sot,
moj e bukura ,o moj si flutuuuuuraaaa.Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet