A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  379
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Skillz është një grup artistësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Të shoqërueshëm, të thjeshtë dhe fama nuk i ndryshoi aspak. Ata i karakterizon një "magnetizëm" sidomos nga të rinjtë. Ish-grupi i njohur "Skillz" përbëhej nga dy vokalistët Visar Shala dhe Ledri Vula, të cilët për pak kohë u bënë shumë të njohur në estradën kosovare. Çdo person ka të dhëna të veçanta në jetë dhe merr një profil të caktuar, unë"- thotë Visar Shala "sigurisht që kisha të dhëna për tu bërë këngëtar, por kurrsesi nuk mund të bëhesh ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Ledri Vula

Ish-Anëtar i grupit

Skivi

Shto profile

zyrtare

Sex Rap And Money (2009)

Aftsi (2007)


» Dërgo Një Këngë »

Bone Veq Per Mu
V.i.p.
1 Milion
Dokna Mir
Wu Qa Po Shoh


Artistë Të Ngjashëm:

Etnon

Tingulli 3nt

Babastars

O.T.R.

T.B.A.

NRG Band

Ilirët

Elita 5


Tags: Skillz, Babastars, Skills, Ledri, Ledri Vula, Visar Shala, Skivi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019