Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skivi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  306
 • Emri i Vërtetë:
 • Visar Shala
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Skivi është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Visar Shala (Skivi) njihet si ne nder reperat me te mire e me te pelqyer ne trojet shqiptare. Karrieren e tij si reper e filloi ne vitin 2004 ku kishte formuar nje grup me reperin tjeter Ledri Vula te quajtur Skillz, bene buje me kenget e tyre. Kane dy albume shume te suksesshmene treg "Aftësi" dhe "Sex, Rap and Money". Pasi Ledri braktisi muziken, grupi Skillz shperbehet. Skivi nderthur karrieren e tij me anetaret e labelit Babastars dhe ne viti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Skillz

Ish-Anëtar i labelit

Babastars

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Komente

50 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

5
3
7
2
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Getoar Selimi

BimBimma

Ledri Vula

2Ton

Gold AG

Lyrical Son

Genc Prelvukaj

Mc Kresha

Majk

Action Bronson

Tags: Skivi, Skillz, Visari, Visar Shala, Babastars


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet